Summer Universities

su_logo

    Projekt Summer Universities to najdłuższy cykliczny projekt Europejskiego Forum Studentów AEGEE Europe. Każdego roku projekt jest realizowany przez około 150 anten oraz 5 000 członków naszej organizacji. Letnie Uniwersytety to doskonała szansa dla członków naszej organizacji, aby zwiedzić nieznane dotychczas kraje, poznać odrębną kulturę, podszkolić języki obce oraz odnaleźć się w międzynarodowym gronie młodych ludzi.

     Poprzez zabawę oraz różne atrakcje przygotowane dla uczestników wcielamy w życie szczytne cele, takie jak integracja europejska, walka ze stereotypami kulturowymi oraz promowanie idei tolerancji i otwartości. Summer Universities to niezapomniane dwa tygodnie aktywnych wakacji, które zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy będą wspominać przez długi czas.

Zachęcamy do wyjazdu na jeden z Summer Universities! Jest to świetna okazja do odpoczynku, zabawy, zwiedzania Europy i poznawania ludzi z różnych krajów!

Lista tegorocznych Summer’ów, gdzie wszystkie są szczegółowo opisane (Miejsce, data, długość pobytu, cena, tematyka) znajduje się poniżej:

 

Jeżeli chcesz pojechać na Summer University skontaktuj się z Patrycją Neumann, odpowiedzialną za Human Resources w naszej antenie, a ona przekaże Ci wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu.

Patrycja Neumann – patrycjan28@wp.pl

AEGEE Katowice również wielokrotnie organizowało Summer University. Jedne z najbardziej pamiętnych SU to:

su2013