Relacja z Network Meeting – Helpers of Fairytales we Wrocławiu

aegee

Podczas gdy nie opadły jeszcze na dobre emocje po wiosennym Local Training Course, katowiccy „aeżacy” zaczęli pakować się na kolejne wydarzanie w ramach naszej organizacji. Tym razem chodziło o Network Meeting organizowany przez wspaniały i ciężko pracujący team AEGEE-Wrocław. We Wrocławiu zameldowaliśmy się w piątek 29 maja nie świadomi jeszcze tego co wydarzy się w przeciągu następnych paru dni. Tradycyjnie zarządy lokali uczestniczyły w merytorycznych warsztatach z zasobów ludzkich, pozyskiwania funduszy oraz public relations. „Świężynki” czyli najmłodsi stażem członkowiem AEGEE nie zostały zostały osamotnione. Dla nich przygotowano praktyczne zajęcia z PR w social media oraz solidną sesję o najlepszych projektach w historii naszej organizacji prowadzoną przez samego

Gunnara Erth’a, członka honorowego AEGEE-Europe. Oprócz tego wiosenny „netmet” był świetną okazją do wymiany doświadczeń, napełnienia się motywacją do działania oraz tego co najlepsze – integracji z naszą „aeżową rodziną” z całej Polski i nie tylko.

AEGEE-Wrocław za Waszą ciężką pracę włożoną w organizacje całego wydarzenia i uczynienie go dla nas tak spaniałym przeżyciem serdecznie:

dziękujemy

Po za tym przypominamy o dwudziestych piątych urodzinach AEGEE-Katowice – 25-27 listopada.

Lepiej o raz za dużo, niż o raz za mało :)