Dlaczego właśnie LTC?

ltc1Projekt jaki do Ciebie kierujemy został stworzony przez grupę osób, które swoją przygodę z tematyką zarządzania projektem rozpoczęły właśnie od udziału w LTC. Przez ponad 10 lat wypracowaliśmy formułę, która pozwala  nabyć nową wiedzę oraz poszerzyć własne umiejętności niezbędne przy realizacji projektu.

Dzięki udziałowi w LTC zdobędziesz wiedzę z zakresu m.in. pozyskiwania funduszy na realizację projektu, tworzenia budżetu i ofert sponsorskich, narzędzi promowania projektu czy też zarządzania grupą projektową.

Jesteśmy grupą studentów, którzy poprzez liczne doświadczenia związane z tematyką zarządzania projektem, teraz realizują swoje własne małe i te całkiem duże przedsięwzięcia.

To właśnie dzięki LTC powołaliśmy do życia takie projekty jak: Festiwal Kultury Absurdalnej ABSURDALIA, European Days of Languages czy Nocno Szychta-projekty, które zdążyły już zdobyć swoją markę i wpisać się w kalendarz wydarzeń ltc_2014_grupoweAEGEE Katowice.

Zapewne nikt wówczas nie spodziewał się, że jesteśmy w stanie stworzyć coś tak unikatowego i to od podstaw!  Dlatego nie wahaj się i weź udział w kolejnej edycji Local Training Course. LTC jest organizowane zawsze na wiosnę i jesień, dlatego jeżeli jesteś zainteresowany/na to spodziewaj się informacji o kolejnej edycji w tym czasie. Pamiętaj ilość miejsc jest ograniczona.

LTC to:

  • Ponad 100 tys. zł pozyskanych na realizację naszych własnych przedsięwzięć!
  • Stale rosnąca liczba zrealizowanych od podstaw projektów!
  • Blisko 60 osób, które dołączyły do ekipy AEGEE-Katowice!
  • Ale przede wszystkim nieoceniona i niepodważalna masa doświadczeń!