AEGEE-Katowice rekrutuje!

AEGEE-Katowice prowadzi stałą rekrutację!!!

Jeżeli sądzisz, że samo studiowanie to za mało, dysponujesz odrobiną wolnego czasu, chcesz się rozwijać i zaangażować? Chcesz uczestniczyć w ciekawych szkoleniach i realizować projekty zdobywając nowe cenne doświadczenia, często przydatne w karierze i z całą pewnością bardzo ciekawy punkt w swoim CV?

Nie ma na co czekać!

Kochasz podróżować, poznawać ludzi i dobrze się bawić? AEGEE tworzą naprawdę niesamowici ludzie z całej Europy. Wspólne projekty i wyjazdy to świetna okazja do poznania nowych krajów, kultur i sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce!

AEGEE jest właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy organizacją interdyscyplinarną. Nieważne, jaki kierunek studiujesz, ani na jakiej uczelni. AEGEE-Katowice jest otwarte dla wszystkich studentów, także dla Ciebie.

Za rok będziesz żałować, że nie zacząłeś dzisiaj!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z Karoliną Madej, odpowiedzialną za Human Resources – karolina.madej@vip.onet.pl lub telefonicznie 730 – 184 – 111
Chcesz nas bliżej poznać? Wpadnij do Hospody (ul. Gliwicka 6/1) – w każdy wtorek wieczorem spotykamy się na cotygodniowym piwku lub soczku.
Chcesz być na bieżąco? Polub naszą stronę na facebook’u
Lub po prostu wejdź tutaj i zaaplikuj!